Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

Niewielka Belgia, a wielkie perspektywy i możliwości! Tu czekają często najatrakcyjniejsze oferty pracy, tu ulokowane jest biznesowe centrum Europy, tu znajdziemy wspaniałe zabytkowe miasta jak: Bruksela, Gandawa, Brugia, Liege, Leuven czy Antwerpia tak chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy. Niestety decyzji o podjęciu wyjazdu do Belgii z Polski często towarzyszy głęboka niepewność i stres związany z wyzwaniem jakim jest podróż często przekraczająca nawet 1400km. Qline24 pomaga przełamywać bariery oferując komfortowe przejazdy do Belgii busami Premium! Teraz nie musisz znać drogi, języka czy orientować się w topografii miasta docelowego. Zawieziemy i odbierzemy Cię z Belgii prosto spod drzwi Twojego zakładu pracy, hotelu, mieszkania czy domu prywatnego. Będziesz miło zaskoczony przestrzenią jakie posiadają nasze busy do Belgii, a czas drogi nie będzie się dłużyć w nieskończoność dzięki telewizji z DVD, systemu hifi i wygodnym regulowanym fotelom kapitańskim. Staramy się zawsze szybko i komfortowo docierać do celu, a nasza obsługa służy pomocą i nie pozwoli na niepotrzebne obawy.

 • Oferujemy busy z Polski do Belgii i powroty z Belgii do Polski
 • Dowozimy w systemie door to door
 • Komfortowo, bezpiecznie dużymi busami Premium z klimatyzacją, TV-DVD, sieciom 230V i wygodnymi fotelami
 • W naszym zasięgu leży spora sieć miast i ich okolic w Belgii
 • Świadczymy usługi przewozu paczek

Busy do Belgii z Warmii, Mławy, Ciechanowa, Płońska oferują:

 • zawsze dwuosobową obsadę kierowców
 • zwiększoną przestrzeń bagażową dla wymagających
 • ubezpieczenie NNW na czas przejazdu
 • możliwość przejazdu w dwie strony
 • możliwość przewozu dzieci
 • atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych i karty stałego klienta z 6 przejazdem 60% Taniej!

 

 Terminy - Wyjazdy/Powroty

Świadczymy standardowe przejazdy do Belgii oraz powroty, jak również jesteśmy otwarci na rezerwacje grup, zakładów pracy, biur podróży i innych jednostek, gdzie ceny i terminy ustalane są indywidualnie.

 

Najczęściej wyjazdy z Polski do Belgii organizujemy w:

Poniedziałki, Piątki, Soboty (w sezonie)

 

Powroty busami z Belgii do Polski busem najczęściej wykonujemy w:

Wtorki, Soboty, Niedziele (w sezonie)

 

Zasięg - Gdzie Jeździmy?

Z Polski zabieramy i odwozimy pasażerów do: woj. Warmińsko-mazurskie, woj. Kujawsko-pomorskie, Woj. Mazowieckie (północna część), woj. Lubuskie i Wielkopolskie

W Belgii nasze busy w zależności od zapotrzebowania pojawiają się raz lub nawet dwa razy w tygodniu! W naszym zasięgu leży duża sieć miast. Jesteśmy w następujących miejscowościach i ich okolicach:
Antwerpia, Bruksela, Brugge, Charleroi, Gandawa, Gent, Hassel, Leuwen, Liege, Namur

Zobacz Mapę Zasięgu Flota Pojazdów BUS 

Pewne i Bezpieczne busy do Belgii?

Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z klientami, nie ma obaw, że nasz bus nie dotrze na miejsce odbioru czy nie przewiezie paczki do celu. Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w trasach międzynarodowych i już nie raz docierali do Brukseli, Antwerpii czy Namur. Teraz możesz odwiedzać rodzinę, pracować, zwiedzać zaplanować wakacje, a gdy przyjdzie czas powrotu zarezerwować busy z Belgii do Polski z Qline24.

 

Zobacz Rabaty i Promocje Przeczytaj Poradnik Pytania i Odpowiedzi