Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

Perspektywa lepszej pracy, możliwość praktyki studenckiej, konferencja lub ważny klient biznesowy i bariera ponad 1200 kilometrów dzieląca Cię od kraju wiatraków. Można podróżować prywatnym autem wybrać transport kolejowy z przesiadkami lub postąpić jak dziesiątki osób rezerwujących nasze komfortowe busy do Holandii.
W Qline24 nie istnieją przeszkody odległości, nieznanych dróg, nie ma też przesiadek. Oferujemy bezpieczne i bezpośrednie przewozy do większości najważniejszych prowincji NL. Dowieziemy Cię pod wskazany adres hotelu, zakładu pracy bądź miejscowości, w której mieszka tak dawno nie widziana rodzina, a gdy przyjdzie okres w którym zatęsknisz za domem pamiętaj, że busy z Holandii do Polski kursują nawet trzy razy w tygodniu i realizują przejazdy powrotne. Posiadamy rzeszę klientów, która z nami pierwszy raz odwiedziła Holandię nie znając okolic i języka. Pracuj, zwiedzaj, korzystaj z wielu perspektyw, a gdy przyjdzie czas na powrót do Polski zarezerwuj przejazd.

busy holandia

 • Busy Polska Holandia dowożą i odbierają z adresu (door to door)
 • Posiadamy dużą sieć miast w naszym zasięgu
 • Zawsze wysyłamy duże komfortowe pojazdy Premium z klimatyzacją i TV
 • Obsługujemy klientów indywidualnych i grupy zorganizowane
 • Dowozimy do zakładów pracy, do hoteli, na lotniska lub posesje prywatne
 • Wykonujemy usługi przewozu paczek nisko gabarytowych, przewozu pieniędzy i rzeczy wartościowych

U nas busy do Holandii zapewniają:

 • zawsze dwuosobową obsadę kierowców
 • zwiększoną przestrzeń bagażową
 • ubezpieczenie NNW na czas przejazdu
 • busy Holandia Polska dają możliwość przejazdu w dwie strony
 • możliwość przewozu dzieci i zwierząt
 • atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych i karty stałego klienta

 Terminy - Kiedy jeździmy?

Nasza oferta przewozów obejmuje standardowe terminy na busy do holandii warmińsko mazurskie lub możliwość rezerwacji pojazdów na przejazdy pracownicze lub firmowe do tego kraji:

Najczęściej busy Polska Holandia wyjeżdzają w następujące dni:
Poniedziałki, Piątki, Soboty (w sezonie)

Powroty busy z Holandii do Polski realizowane są najczęściej w dni:
Wtorki, Soboty, Niedziele (w sezonie)

Dla zakładów pracy i firm pośredniczących, grup zorganizowanych oraz wycieczek możliwość wyjazdów do Holandii w każdy wybrany dzień tygodnia oraz indywidualnych ustaleń cenowych. Jesteś przedstawicielem pośrednictwa pracy, wysyłasz ekipę na delegację lub wygrałeś przetarg? Teraz busy Olsztyn Holandia pojadą w interesujący Cię dzień i odbiorą Twoją grupę wtedy, gdy przyjdzie czas przejazdu powrotnego!

 

 Zasięg - Gdzie Jeździmy?

Busy do Holandii warmińsko mazurskie praktycznie docierają do nawet najmniejszych miejscowości krainy wiatraków. Jesteśmy na południu, zachodzie i północy, a najczęściej w następujących miejscowościach i ich okolicach:mapa hol

Assen, Coevorden, Emmen, Hoogeveen, Meppel
Almere, Dronten, Emmeloord (mun. Noordoostpolder), Lelystad, Urk
Drachten (mun. Smallingerland), Harlingen, Heerenveen, Leeuwarden, Sneek
Apeldoorn, Arnhem, Buren, Culemborg, Doetinchem, Ede, Groenlo, Harderwijk, Hattem, Huissen, Nijkerk, Nijmegen, Tiel, Wageningen, Winterswijk, Zaltbommel, Zutphen
Appingedam, Delfzijl, Groningen
Aalsmeer, Amstelveen, Amsterdam, Badhoevedorp, Beverwijk, Blaricum, Bussum, Diemen, Haarlem, Huizen, Ouder Amstel, Purmerend, Velsen, Zaandam,
Geleen, Heerlen, Kerkrade, Maastricht, Roermond, Sittard, Valkenburg aan de Geul, Venlo, Weert, Venray
Almelo, Deventer, Enschede, Hengelo, Oldenzaal, Steenwijk, Zwolle
Amersfoort, Nieuwegein, Utrecht, Woerden, Zeist
De Zilk, Gouda, Haga, Leiden, Lisse, Katwijk, Noordwijk, Noordwijkerhout, Nootdorp, Rotterdam, Wassenaar, Zoetermeer

  Zobacz Mapę Zasięgu Flota Pojazdów BUS 

Szanowni Państwo ze względów logistycznych busy Olsztyn Holandia nie obsługują prowincji Zelandia. Oprócz tego wyjątkiem naszym busem z Warmii i Mazur dostaniesz się pod każdy inny adres w Królestwie Niderlandów.

 Komfortowe busy Holandia Polska z rabatami!

Teraz korzystaj z możliwości jakie otwiera przed Tobą ten wspaniały kraj i nie martw się o transport. Nasze busy do Holandii Olsztyn minimum dwa razy w tygodniu przejeżdżają przez najważniejsze prowincję, gdzie zlokalizowane są zakłady pracy, sady, szklarnie, dojeżdżają na lotniska i w okolice najważniejszych miast. Podróżuj prosto do celu taniej niż w przypadku wybrania wielu środków transportu z przesiadkami i dojazdami miejscowymi. Mało tego, dla każdego klienta który wybierze nasze busy Olsztyn Holandia przy pierwszym kursie wręczymy kartę rabatową, która uprawnia do odbycia szóstego przejazdu 60% taniej. Nie zamykamy się na przejazdy z stolicy mazur! Qline24 zabiera i odwozi pasażerów również z pozostałych miejscowości woj. Warmińsko-mazurskiego, części woj. Kujawsko-pomorskiego i Północnego Mazowsza.

Zobacz Rabaty i Promocje Pierwsza podróż? Przeczytaj Poradnik!