Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

Ile jest indywidualności tyle powodów by odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. Dziś podróż do Niemiec nie musi kojarzyć się z wielogodzinnym oczekiwaniem na pociąg, wieloma przesiadkami i  stresem związanym z odnalezieniem się w nowym miejscu i nie znanym nam jeszcze Państwie. Bariera językowa przestaje mieć znaczenie! Podróżuj z adresu na adres wybierając busy do Niemiec warmińsko mazurskie Qline24. Prosto pod hotel w którym posiadasz rezerwację, firmę w której masz zacząć tak oczekiwaną pracę lub lotnisko skąd odlatuje Twój samolot. Teraz możesz zaplanować urlop u rodziny, a na drogę powrotną wybrać busy z Niemiec do Polski i cieszyć się komfortem podróżowania.
busy ciechanow niemcy

 • Dowozimy z adresu na adres
 • Komfortowo i bezpiecznie w cywilizowanych warunkach bus do Niemiec z wyposażeniem Premium
 • W naszym zasięgu znajduję się większość najważniejszych miast naszych zachodnich sąsiadów
 • Dowozimy i odbieramy pasażerów z lotnisk
 • Wysyłamy busy polska niemcy do najważniejszych zakładów pracy
 • Wykonujemy przewóz grup zorganizowanych, wycieczek, przewozy pracownicze do każdego landu
 • Świadczymy przewóz paczek

U nas busy Olsztyn Niemiecy i przejazdy z Warmii i Mazur zapewniają:

 • Bezpieczne wyjazdy zawsze z dwu osobową obsadą kierowców
 • Ubezpieczenie NNW na czas przejazdu bus do Niemiec
 • Komfortowe klimatyzowane duże pojazdy z TV/DVD i Siecią 230V
 • Atrakcyjne Rabaty dla grup i karty stałego klienta!

 

 Kiedy Jeździmy?

Nasza oferta obejmuje standardowe i rezerwacyjne busy Polska Niemcy według następujących ustaleń:

Wyjazdy organizujemy w następujące dni:
Poniedziałek, Piątek, Sobota (kursy w sezonie)

Powroty busami do Polski:
Wtorek, Sobota, Niedziela (kursy w sezonie)

Dla grup zorganizowanych, firm pośrednictwa pracy i innych instytucji możliwość przejazdów i powrotów do Polski w każdy dzień tygodnia na indywidualnych warunkach i po atrakcyjnych cenach. Zadzwoń zarezrwuj busy z Niemiec do Polski według Tobie pasującego terminu!

 

 Zasięg - gdzie jeździmy?

Busy Polska Niemcy zabierają i odworzą pasażerów z woj. Warmińsko-mazurskiego, Woj. Mazowieckiego (część północna), woj. Kujawsko-pomorskiego i woj. Lubuskiego

 

 

Busy z Niemiec do Polski zabierają pasażerów z większości landów i aglomeracji oraz ich okolic: busy mazury niemcy
Jesteśmy w następujących miastach i ich okolicach: Berlin, Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Dortmund, Düsseldorf, Essen, Brema, Hanower, Lipsk, Drezno, Norymberga, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bielefeld, Bonn, Mannheim, Karlsruhe, Wiesbaden, Münster, Augsburg, Gelsenkirchen, Akwizgran, Mönchengladbach, Brunszwik, Chemnitz, Kilonia, Krefeld, Halle, Magdeburg, Fryburg Bryzgowijski, Oberhausen, Lubeka, Erfurt, Rostock, Moguncja, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Herne, Osnabrück, Solingen, Leverkusen, Oldenburg, Poczdam, Neuss, Paderborn, Darmstadt, Ratyzbona, Hürzburg, Ingolstadt, Heilbronn, Ulm, Getynga, Wolfsburg, Recklinghausen, Pforzheim, Offenbach am Main, Bottrop, Bremerhaven, Remscheid, Reutlingen, Moers, Koblencja, Bergisch Gladbach, Erlangen, Salzgitter, Siegen

 Zobacz Mapę Zasięgu Flota Pojazdów BUS 

Szanowni Państwo ze względów logistycznych nie wykonujemy przejazdów na dolne południe Niemiec. Nie dojeżdżamy do Stuttgart, Monachium, Ulm, Fryburg, Rosenheim, Kempten i okolic niniejszych miejscowości. Szanujemy czas jaki muszą spędzić nasi pasażerowi w busie z Niemiec do Polski, oraz czas pracy kierowców. Niniejsze osoby z wyżej wymienionego regionu przepraszamy.

Pewny i bezpieczny bus do Niemiec

Doskonale zdajemy sobie sprawę z Twoich planów, zobowiązań dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, dając pewność pojawienia się naszego busa pod wyznaczonym miejscem odbioru. Zainteresowały cię busy do Niemiec warmińsko mazurskie? Jeśli tak to przygotowaliśmy poradnik, gdzie znajdziesz najważniejsze informację na temat aspektów przejazdu i bagażu, najczęstsze pytania i odpowiedzi oraz kilka wskazówek co wziąć ze sobą na czas podróży.
Busy Olsztyn Niemcy nie są drogie! Ceny przejazdów ustalane są indywidualnie w zależności od ilości osób, odległości i posiadanego bagażu. W Qline24 nie wrzucamy klientów do jednego worka, a zamawiający podróżując z Nidzicy do Berlina zapłaci mniej niż osoba chcąca dostać się do Holandii. 
Podróżuj komfortowo i wygodnie, bus do Niemiec zawiezie Cię prosto pod hotel lub pensjonat, a gdy zatęsknisz za rodziną pamiętaj że busy z Niemiec do Polski wyjeżdżają co najmniej trzy razy w tygodniu. Dziś mieszkańcy Mazur mogą cieszyć się dobrą komunikacją z naszymi zachodnimi sąsiadami.Zobacz Rabaty i Promocje Pierwsza podróż? Przeczytaj Poradnik!