Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

karta klienta

Współczesność wymaga od nas zwiększonych możliwości szybkiego przemieszczania się. Praca, rozwój czy rekreacja nie zwalnia nas od obowiązków jakie mamy w kraju. Tęsknota za rodzinom, wspólne święta czy kilka dni urlopu, powoduje że coraz częściej wybieramy przejazdy busem do Polski, by za parę dni wrócić do miejsca zatrudnienia. Rozumiemy potrzeby mobilności, dlatego najbardziej aktywni pasażerowie za przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii zapłacą mniej!

 

Ciesz się swobodą szybkiego przemieszczania się z Qline24. U nas już przy pierwszej podróży otrzymasz kartę stałego klienta
Zbieraj punkty i odbieraj co szósty przejazd aż 60% taniej od regularnej ceny! Karta stałego klienta wydawana jest na okaziciela. Teraz możesz przekazać ją koledze, rodzinie by szybciej odebrać tańsze przewozy.

 

Stałe Rabaty!

Lubisz rabaty i upusty? Kto nie lubi! W Qline24 oprócz karty stałego klienta oferujemy stałe promocje na busy do Holandii, Niemiec i Belgii! Bez drobnego druczku i haczyków, bez terminu ważności po prostu non stop!

1) Zabierz ze sobą minimum dwóch pełnoletnich pasażerów, a otrzymasz rabat 20% od ceny Twojego biletu
2) Pakowne Poniedziałki! - Skorzystaj z oferty naszych busów w poniedziałek, a otrzymasz możliwość zabrania drugiego pełnowymiarowego bagażu bez żadnych dopłat. Oferta obowiązuje również kursy powrotne z Niemiec, Holandii i Belgii organizowane najczęściej we wtorki.
3) Dzieci jadą taniej – dzieci w wieku do 16 lat przy przejazdach międzynarodowych zawsze płacą 20% mniej pod warunkiem, że podróżują pod opieką osoby dorosłej.

Dla grup zorganizowanych powyżej 6 osób, firm pośrednictwa pracy, biur podróży oraz innych jednostek oferujemy stałe atrakcyjne upusty cenowe oraz możliwość rezerwacji busów w każdy dzień tygodnia. Zapraszamy