Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

Tam, gdzie jest człowiek rodzą się też potrzeby posiadania rzeczy niezbędnych do pracy i życia, potrzeby dzielenia się z bliskimi tym co osiągnęliśmy lub po prostu dawania uśmiechu w postaci prezentów. Teraz przebywając w Niemczech, Holandii i Belgii bariera odległości nie musi skreślać naszych potrzeb! Rozumiejąc pasażerów łamiemy przeszkody i wychodzimy z ofertą przewozu paczek do Niemiec, Holandii i Belgii.
W ramach naszych przejazdów zabierzemy i dostarczymy Twoją paczkę nisko gabarytową pod wskazany adres w Niemczech, Belgii czy Holandii. Komfortowo, szybko i bezpiecznie.

  • Wykonujemy przewóz paczek w obu kierunkach do Niemiec, Holandii i Belgii
  • Komfortowo od drzwi do drzwi, z adresu na adres
  • Gwarantujemy dostarczenie paczki lub zwrot pieniędzy
  • Dajemy ubezpieczenie paczki na czas przejazdu
  • Możliwość przewozu paczek o niestandardowych gabarytach
  • Świadczymy przewóz korespondencji, środków finansowych, dokumentów firmowych i innych rzeczy

 

 Gabaryty paczek

W Qline24 paczki dzielą się na trzy grupy w zależności od gabarytów (wymiarów) i wagi:
a) Paczka Standard – waga do 25kg (50x40x80) cm
b) Paczka Maxi – waga od 25 do 35 kg (60x60x120) cm
c) Paczka Niestandardowa – od 35kg do 50kg o niestandardowych wymiarach – w celach nadawania paczek niestandardowych wymagana jest konsultacja z biurem obsługi klienta

 

 Zasięg

Paczki zabieramy i dostarczamy w Polsce z następujących lokalizacji:
Woj. Warmińsko-Mazurskie, Północna część woj. Mazowieckiego, woj. Kujawsko-Pomorskie, woj. Wielkopolskie, woj. Lubuskie

Zagranica
W Niemczech. Holandii i Belgii w naszym zasięgu leży duża sieć miast.
Zobacz gdzie jeździmy na mapie zasięgu.

Paczki dostarczamy i odbieramy w rozsądnych granicach tras naszych przejazdów aktualnie odbywanych w danym dniu.

 Zobacz Mapę Zasięgu

 Terminy

By usprawnić system komunikacji paczki najczęściej zabieramy minimum 12h przed planowanym wyjazdem naszych busów do Niemiec, Holandii i Belgii.

Z Polski odbieramy paczki: Środy, Czwartki lub Piątki (okresowo również w Niedziele)

Z Niemiec, Holandii, Belgii do Polski dostarczamy paczki:
Soboty, Niedziele (okresowo we Wtorki lub Środy)
Czas dostawy paczki od 15 do 36 godzin.

 

 Pytania i odpowiedzi

1. Co przewozimy?
Przewozimy korespondencje, rzeczy osobiste, rzeczy codziennego użytku, małe i średnie agd/rtv, dokumenty firmowe, środki finansowe, opony, rowery oraz inne rzeczy dopuszczane prawem przewozowym.

2. Jakie są ceny przewozu paczki?

Paczki z Polska/Niemicy – Niemcy/Polska – od 30 Euro
Paczki Holandia/Polska Polska/Holandia – od 40 Euro
Paczki Belgia/Polska Polska/Belgia – od 50 Euro

Ceny paczek uzależnione są od gabarytów, wagi odraz miejsca nadania i miejsca docelowego. Przy stałych zleceniach możliwość atrakcyjnych rabatów.

3. Czego nie przewozimy
Dokumentów tożsamości, papierosów, alkoholu,leków, środków odurzających, odczynników chemicznych, paliwa i środków łatwopalnych, lodówek, quadów, skuterów, rzeczy szybko psujących się, rzeczy o intensywnym zapachu. Nie przewozimy paczek których waga przekracza 50kg i rzeczy zabronionych prawem przewozowym.

4. Jakie opakowanie?
Wymagamy by każda nadawana paczka była pieczołowicie zapakowana w karton lub gdy ze względu na jej gabaryty nie jest to możliwe owinięta folią stretch w sposób uniemożliwiający ukazanie jej zawartości. Wymagamy dokładnego czytelnego opisania paczki określenia nadawcy, odbiorcy wraz z adresami kodami pocztowymi i numerami kontaktowymi. Nie przewozimy paczek o ostrych nieregularnych krawędziach. Nie odbieramy paczek niedbale zapakowanych.

5. Gdzie i kiedy wozimy?
Świadczymy usługi przewozu paczek w ramach naszych wyznaczonych tras do Niemiec, Holandii czy Belgii. Zachowujemy możliwość odmowy wykonania usługi jeśli dostarczenie paczki spowoduje znaczne wydłużenie drogi i czasu naszego przejazdu. Zachowujemy możliwość odmowy wykonania usługi jeśli w danym dniu na danej trasie nie posiadamy już większych możliwości przewozowych.

6. Co znaczy niestandardowy gabaryt paczki?
Niestandardowy gabaryt to minimum jedna z wartości (szer,wys,głębokość) wychodząca znacznie powyżej wymiarów paczki maxi. Niestandardową paczką może być przesyłka zawierająca np.: nowy tłumik samochodowy. Niektóre z naszych busów oferują znaczną przestrzeń bagażową umożliwiającą przewóz rzeczy o wymiarach 150x180 cm. Niestandardowym gabarytem objęte też są paczki których waga przekracza 35kg.