Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

Wesele lub impreza okolicznościowa powinna być czasem swobodnej zabawy bez zmartwień i stresu związanym z bezpiecznym transportem do domu.
Dla ludzi którzy dbają o swoich gości weselnych lub cenią psychiczny komfort udanej imprezy przygotowaliśmy szereg usług przewozu osób busami.

minibusy polska

 

W zakresie naszych usług busy na wesela znajdą Państwo:

  • Przewóz gości z kościoła na salę weselną
  • Rozwożenie gości pod wskazane adresy po zakończeniu zabawy okolicznościowej
  • Przewóz i odbiór gości z poprawin
  • Wyjazdy wraz z powrotami grup zorganizowanych na wesela w każdej części Polski

Zostaw prywatne auto w garażu i ciesz się szczęściem rodzinnym bądź korzystaj w pełni ze spotkania. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nasze busy nie tylko przewiozą gości z kościoła pod sale weselną, ale także mogą być do Państwa dyspozycji w celu bezpiecznego rozwożenia gości pod adresy zamieszkania po zakończonej imprezie. Już od północy do godzin porannych bus razem z kierowcą rozwiezie gości po powiecie i okolicach.

Szczegółowych informacji udziela biuro obsługi klienta telefonicznie bądź mailowo.

Wyjazdy Weselne po Polsce

Życie toczy się swoimi prawami sprawiając że nawet najbliższą rodzinę potrafią oddzielać dziesiątki, a nawet setki kilometrów. W przypadku wesela, chrzcin czy innej okoliczności bycie z najbliższymi to nie lada wyzwanie logistyczne, gdzie podróż z przesiadkami i dojazdem może trwać nawet cały dzień.

Idąc za potrzebami ludzkimi do naszej oferty wprowadziliśmy usługę wyjazdów okolicznościowych grup zorganizowanych wraz z powrotami.

  • Zawieziemy Ciebie i Twoją rodzinę na wesele lub inną okoliczność w każdej miejsce w Polsce
  • Dowieziemy do kościoła i z kościoła na salę weselną
  • Przestrzeń bagażowa busa w czasie trwania imprezy okolicznościowej jest do Twojej dyspozycji
  • Po zakończeniu zabawy bezpiecznie przewieziemy pasażerów z powrotem do domu pod wskazane adresy

Teraz zabawa weselna nie musi kończyć się wielogodzinnym męczącym kierowaniem pojazdu. Korzystaj z ważnej dla Ciebie okoliczności i ciesz się bezpiecznym transportem powrotnym.