Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Infolinia 537-966-116

Qline24 oferuje szeroki zakres usług przewozu osób niepełnosprawnych, osób starszych i dzieci nie tylko od punktu A do punktu B, ale także kompleksową cało dobową obsługę transportu według wymagań placówki zamawiającej.

Codziennie jesteśmy gotowi do pomocy i transportu dzieci niepełnosprawnych. Nasze auta są w standardzie wyposażone w dodatkowe barierki umożliwiające wejście na pokładminibusy polska osób z niedowładem kończyn, posiadamy też manualne podjazdy pozwalające na wjazd wózka inwalidzkiego. Nie zależnie czy są to pojedyncze osoby, czy grupy zorganizowane nasze busy wykonają przejazd do placówek medycznych, domów opieki, na imprezy masowe bądź przewozy okolicznościowe. W ramach współpracy zapewniamy przejazdy nastawione na pełną opiekę nad podpieczonymi, postój busa w miejscu rehabilitacji i badań pacjentów oraz bezpieczny powrót do domu. Przywieziemy i odwieziemy pacjentów do placówek, zapewnimy dojazd na ewenty, dowieziemy do ośrodków rehabilitacyjnych znajdujących się w każdym zakątku Polski.

 

Qline24 to oferta dla:
- placówek NFZ i przychodni prywatnych
- przewóz dzieci niepełnosprawnych wraz z powrotami
- busy dla osób starszych i kompleksowa indywidualna oferta przewozów dla domów opieki
- wyjazdy na badania lekarskie
- przewozy osób chorych na badania i rehabilitacje

Posiadamy szerokie doświadczenie we współpracy z PCK, przychodniami Państwowymi i prywatnymi. Przewozimy grupy szkolne na zawody jak również na badania profilaktyczne.
Wyróżnia nas niska stawka za kilometr przebytej drogi, elastyczność w dostosowywaniu się do wymogów klienta oraz szerokie możliwości rozliczania się za wykonane usługi.

 

Serdecznie zapraszamy jednostki Państwowe oraz prywatne do korzystania z przewozu osób niepełnosprawnych. Chętnie podejmiemy stałą owocną współpracę z jednostkami z powiatu Działdowskiego, Nidzickiego, Mławskiego, Żuromińskiego i Ciechanowskiego. Nie zamykamy się też na pojedyncze zlecenia przejazdów osobowych busem po Polsce.