Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Większość z nas ma plany i zobowiązania na terenie Niemiec czy Holandii pracę, rodzinę lub ważne spotkanie dlatego w wielu wypadkach liczy się czas przejazdu busem z Polski do Niemiec. Chcesz wiedzieć jak szybko docieramy do Niemiec, jaki jest średni czas przejazdu busa np. do Koloni z Olsztyna? Ile czasu będę jechał busem?

Read More

Wiele klientów i interesantów często zadaje nam pytanie? Dlaczego do Niemiec i Holandii z Olszyna i Warmii wysyłamy duże busy typu Ducato, Transit czy Master. Czemu w trasy liczące tysiące kilometrów jadą samochody ważące koło dwóch ton? Przecież ten sam przejazd można skutecznie wykonać samochodem mniejszym typu opel vivaro czy fiat talento, jak robią to inne konkurencyjne firmy z sektora przewozu osób. Otóż odpowiadamy na pytanie!

Read More

Królestwo Niderlandów nasze busy odwiedzają minimum dwa razy w tygodniu, w sezonie od maja do końca października liczba przejazdów do Holandii i z powrotem do Polski zwiększona jest do trzech busów na tydzień. Wiele osób zadaje nam pytanie w jakich godzinach planowany jest odbiór i przyjazd do tego pięknego kraju wiatraków.

Read More

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus. Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis.

Read More